harry potter schizofrenik

4. září 2009 v 20:33 | ZUZ@NK@ |  ZUZ@NK@
Doufám, že mi to příznivci Harryho Pottera nebudou mít za zlé... ale tohle sem musím dát XDXD


Je Harry Potter SCHIZOFRENIK?
Samozřejmě, že je! Chcete důkaz?

Zaprvé, trpí halucinacemi. Podívá se do zrcadla a za sebou vidí zástupy lidí, přestože v místnosti je sám. Vidí, jak z kousku dřeva - jeho hůlky - létají jiskry, i když nehoří. Věří, že jej obklopuje svět kouzel a mocných čarodějů a dokonce je přesvědčen, že umí létat na koštěti. Má nepřekonatelnou potřebu komunikovat s hady a knihami. Také podle sebe ještě jako dítě létal s obřími lidmi na motorce.

Zadruhé, je sebestředný a vztahovačný. Myslí si, že se před ním jen tak rozestoupí cihlová zeď nebo že zničehonic kvůli němu zmizí sklo v zoo. Věří, že on jediný je schopný zachránit svět - a nikdo jiný. Má pocit, že on je ten vyvolený, jehož onen kouzelný svět potřebuje.

Zatřetí, je paranoidní. Domnívá se, že se mu nějaký zlý černokněžník - naprosto neznámý a nezaujatý - snaží dostat do mysli. Myslí si, že ho v dětství někdo chtěl zabít - a teď se o to pokouší znova a znova.

Začtvrté, trpí bludy. Slyší hlasy, které mu našeptávají podivné věci podivnou řečí, které náhodou rozumí; kdykoliv se projde po chodbě. Vidí mrtvoly vylézat z vody.

Zapáté, má rozdvojenou osobnost. Jednou si myslí, že je malý kouzelník, poté má pocit, že je v těle hada, který zabíjí lidi. Občas se mu zdá, že je v jednom těle s lordem Voldemortem - strašlivým černokněžníkem, který údajně zabil jeho rodiče.

Zašesté, má sebevražedné sklony. Jakmile se objeví byť jen náznak něčeho, co by ho mohlo zabít, jde do toho. Pokud mu sebevražda nevyjde, hraje si na tak statečného hrdinu, že i sám občas uvěří, že je lepší než Chuck Norris.

Ovšem stále zůstává skutečností, že NIKDO není lepší než Chuck Norris.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.